Co je kamagra gel?

Kamagra gel osahuje stejnou účinnou látku sildenafil citrát, jako známý lék s názvem Viagra, který je určený k léčbě erektilní dysfunkce.

Kamagra gel je vhodný pro muže, kteří chtějí, nebo potřebují rychlý nástup účinku. Díky rychlému vstřebávání do krve se účinky Kamagra gelu dostavují výrazně rychleji. Výsledkem je kvalitní a dlouho udržitelná erekce. Kamagra gel je vhodný i pro muže, kteří nemají problémy s dosažením erekce, kvůli dosažení opětovné okamžité erekce po vyvrcholení.

Cena Kamagra gelu

Kamagru můžete koupit v České republice bez lékařského předpisu přes internet. Ceny se mohou u každého prodejce lišit. Kamagra gel patří mezi nejžádanější produkty a konkurence stále přibývá, proto se každý prodejce snaží držet cenu co nejníže. Jedno balení obsahuje 7 gelů. Čím více jednotlivých balení Kamagra gelu koupíte, tím nižší vychází cena za jedno balení. Kvůli velkému zájmu spotřebitelů se začal Kamagra gel i falšovat, takže se můžete setkat i s extrémně nízkými cenami a lákavými nabídkami. Není dobré riskovat a kupovat podezřele produkty s příliš nízkou cenou.

Další názvy pro Kamagra gel

Originální obchodní název produktu je Kamagra Oral Jelly v doslovném překladu- ústní želé. Ze všech produktů značky Kamagra má Kamagra gel nejlepší design, je velmi chutný a je nejpraktičtější formou užívání Kamagry. To je právě důvod, proč se stal revoluční Kamagra gel nejžádanějším poduktem pro mnoho mužů po celém světě. Někde se můžete setkat také s názvem Kamagra želé – všechny tyto názvy odkazují na stejný produkt.

Jak užívat Kamagra gel

Před použitím gelu vám doporučujeme přečíst si návod a instrukce používání produktu Kamagra gel. Kamagra gel je pro vnitřní užití, nikoliv na vnější(nenatírá na penis). Kamagra gel se užívá orálně, nebo-li ústně. Gel se vytlačí do úst a nechá se několik sekund(20s) pod jazykem působit a poté se spolkne, v případě potřeby je možné zapít malým množstvím vody. Udržení gelu pod jazykem v dutině ústní pomůže rychlejšímu vstřebání produktu Kamagra gel. Kamera gel začne působit za 15-20 minut, což je nejrychlejší čas mezi léky k léčbě erektilní dysfunkce.

Účinky Kamagra gelu

Díky rychlému vstřebávání pocítíte účinek Kamagra gelu opravdu rychle. Účinná látka sildenafil citrát se postará o dostatečné prokrvení penisu, díky tomu dochází k udržitelné erekci po celou dobu pohlavního styku i k rychlé opětovné erekci po ejakulaci, kterou i Kamagra gel oddaluje. Kamagra gel plně účinkuje v průměru 3-4 hodiny, poté postupně jeho účinky slábnou.

Vedlejší účinky

Výhoda u Kamagra gelu je, že nezpůsobuje mnoho vedlejších účinků ani v případě kombinace s jinými léčivy. Podle klinických testů mezi nejčastější vedlejší účinky patří bolest hlavy, zarudnutí obličeje, ucpaný nos, bušení srdce, trávicí potíže. V ojedinělých případech se může dostavit dočasně tzv. neonové vidění, které se projevuje jako vedlejší účinek při více lécích. Kamagra gel má však nízký potenciál výskytu vedlejších účinků a proto patří mezi nejoblíbenější produkty na podporu erekce.

Odkud pochází Kamagra gel?

V roce 2004 v Mumbai uvedla indická farmaceutická společnost Ajanta Pharma Limited tento revoluční produt – vůbec první gel s obsahem účinné látky sildenafil citrát. Netrvalo dlouho a Kamagra gel se stal natolik žádaným, že pozornost zbystřili i čínské padělatelské skupiny, na které společnost Ajanta Pharma nestíhá upozorňovat. Ve vlastním zájmu o vaše zdraví vám doporučujeme objednávat produkty Kamagra pouze z ověřených e-shopů, které nabízejí reference spokojených zákazníků.

Sedm kusů, sedm příchutí

Kamagra gel je oblíbený také díky pěknému designu a chutným, převážně ovocným příchutím. Balení obsahuje sedm kusů 100 mg „easysnap“ sáčků v různých příchutích, které maskují chuť sildenafilu. Mezi nejoblíbenější příchutě u nás patří pomeranč, vanilka, jahoda, malina a broskev.

Doporučené dávkování

Každý sáček v balení obsahuje gel s obsahem 100 mg účinné látky sildenafil citrát. Protože 100 mg může být na začátek příliš, počátečně doporučujeme užít polovinu sáčku Kamagra gel (50 mg). V případě, že do 20 minut po užití léku se nedostaví dostatečný účinek, můžete užít i zbylou druhou polovinu sáčku Kamagra gel. Po otevření sáčku skladujte lék ve vhodném prostředí jak je uvedeno v příbalové informaci. V průběhu 24 hodin nikdy neužívejte více, než 100 mg Kamagra gel! Překročením této dávky se nezlepší účinky Kamagra gelu, ale zvyšuje se pravděpodobnost výskytu vedlejších účinků.

Jaké má Kamagra gel výhody?

Hlavní výhody tohoto léku je rychlý nástup účinku a příjemná chuť. Jedná se o nejrychleji účinkující přípravek na trhu. Ve srovnání s Kamagra 100 mg tabletami první generace má výrazně nižší potenciál vedlejších účinků. Kamagra gel mohou stejně užívat i muži, kteří nemají problém s erekcí, ale např. s rychlou ejakulací.

Užívání přípravku s alkoholem

Kamagra gel se nedoporučuje užívat současně v kombinaci s alkoholickými nápoji ani psychotropními látkami, nebo drogami. Alkohol znehodnocuje účinek látky sildenafil citrát. V opačném případě se mohou dostavit nepříjemné vedlejší účinky, zvláště v případě drog.

Řízení vozidla po užití Kamagra gelu

Nejdříve sledujte jaký má konkrétně na vás vliv lék Kamagra gel. V případě vedlejších účinků, jako jsou závratě nebo neonové vidění, vyčkejte, až nežádoucí účinky vymizí. Tyto nežádoucí účinky se projevují jen zřídka, ale mohou negativně ovlivnit pozornost při řízení vozidla.

Je Kamagra gel vhodný i pro ženy?

Produkty Kamagra jsou navrženy primárně pro mužské pohlaví, ale již mnoha žen vyzkoušela Kamagra gel také. I když se užívání Kamagra gelu ženám nedoporučuje, mnohé si jím zpestřují sexuální život. Ze zkušeností našich zákazníků usuzujeme, že lék funguje přibližně u každé třetí ženy a značné procento pociťuje jako vedlejší účinek bolest hlavy. Jsou ženy, u nichž má Kamagra gel vysloveně pozitivní účinek, většině žen postačí jen 25 mg Kamagra gelu, protože ženský organismus je velmi citlivý na látku sildenafil citrát.