Rada do milostného života: Jak zvýšit citlivost penisu, nebo naopak zvýšit

Rada do milostného života: Jak zvýšit citlivost penisu, nebo naopak zvýšit

Pro dosažení kvalitního sexu musí být nezbytně splněny některé podmínky. První z nich je u muže pochopitelně erekce. Pokud je v tomto ohledu vše v pořádku, milostný akt může začít. Během něho se ale mohou vyskytnout některé komplikace. Jednou z nich je buď příliš slabá, nebo naopak silná citlivost penisu.

Jaké jsou příčiny snížené citlivosti penisu

Častá masturbace

Přílišná frekvence sebeuspokojování vede logicky k tomu, že je penis méně citlivý na doteky. Při masturbaci totiž většinou muž svůj penis příliš nešetří.

Nezdravý životní styl

Kouření a nadměrné pití alkoholu může způsobit celou řadu problémů. První fází bývá snížená citlivost penisu a druhou porucha erekce. Různé alternativy viagry mohou váš sex také opět oživit.

Nadváha

Nadváha nebo dokonce obezita má velký vliv na kvalitu sexuálního života. Těmito vlivy může docházet nejen ke snížení citlivosti penisu, ale také k poruchám erekce. Nahlédněte, jaké možnosti nabízí viagra bez receptu.

Diabetes

Cukrovka může poškodit nervy, malé cévy v penisu i topořivou tkáň. Právě poškození nervové tkáně je hlavním důvodem snížení citlivosti penisu. Obtížnější je také nástup erekce a její udržení.

Srdeční nemoci

Kardiovaskulární onemocnění nebo ateroskleróza může poškodit jako jeden z prvních orgánů penis. V něm se totiž nacházejí jedny z nejmenších, a tudíž nejzranitelnějších tepen.

Andropauza

Takzvaný mužský přechod neboli andropauza není pouze o úbytku testosteronu. Ve středním věku muž začíná poznávat, jak o své tělo a svou sexualitu pečoval. Pokud pro něho byl v mládí sex okrajovou záležitostí, tělo se už ve zralém věku nebude chtít namáhat, i když by mozek rád. Dobrou zprávou je, že se dá objednat Kamagra online.

Úbytek testosteronu

Kolem padesátého roku věku prudce klesá u mužů hladina testosteronu. To se odráží na celkové kondici a pochopitelně také na zhoršení erekce i citlivosti penisu. Vsadit můžete na potraviny zvyšující testosteron.

Poruchy erekce nebo snížená citlivost penisu je v mnoha případech řešitelný problém. Jen je třeba vědět jak.

Cobra 120mg

Cobra 120mg

Průměrná cena na internetu
305 Kč
Cenforce 100mg

Cenforce 100mg

Průměrná cena na internetu
399 Kč
Sildalist 120mg

Sildalist 120mg

Průměrná cena na internetu
415 Kč
Kamagra POLO

Kamagra POLO

Průměrná cena na internetu
254 Kč

Jaké jsou příčiny zvýšené citlivosti penisu

Psychika

Přílišná citlivost penisu a s tím spojená malá výdrž při sexu může být způsobena obavou, že muž ženu nedokáže uspokojit.

Vysoká sexuální vzrušivost

Tento problém si může muž nechtěně vypěstovat sám. Jestliže po určitou dobu sex probíhal v náročných podmínkách, kdy bylo nutné spěchat, pak si penis na rychlou jízdu zvykne.

Nedostatek sexu

S nedostatkem sexu a s tím spojenou vysokou citlivostí penisu se setkávají především mladí muži. Pokud delší dobu sexuálně abstinují, pak jejich penis nezvládne logicky dlouhou výdrž.

Určité sexuální polohy

Změna sexuální polohy v „kritickém okamžiku“ může prodloužit milování. Jestliže se muž se zvýšenou citlivostí penisu hned pustí do sexuální polohy, která je pro něho nejvíce vzrušivá, pak na sebe ejakulace nenechá dlouho čekat.

Jak zvýšit nebo naopak snížit citlivost penisu

Pomůcky na zvýšení citlivosti

Kondomy

Strukturované kondomy s dráždivými výstupky a vroubky budou dráždit nejen váš penis, ale také poskytnou příjemné prožitky vaší partnerce. V kombinaci se Super Kamagrou si opět užijete sex naplno.

Vibrační kroužky

Kroužek se jednoduše nasadí na penis přesně tam, kde vám to bude příjemné. Vibrace zvýší erotickou stimulaci a penis bude dobře prokrven. Navíc kroužek je přímo uzpůsoben na použití při pohlavním styku.

Erekční kroužky

Erekční kroužek funguje na podobném principu jako kroužek vibrační. Jen s tím rozdílem, že nevibruje. To mu ovšem nebrání ve zvýšení erotické stimulace a podpory citlivosti penisu. Potěšení ze sexu zvýší také Sadalist.

Obřízka

Jedním z nejcitlivějších míst penisu je žalud. Obřízkou se odhalí a stane se více citlivým. Obřezaný penis je také velice přitažlivý pro ženy.

Gely a krémy

Osvědčeným způsobem, jak zvýšit citlivost penisu a s tím spojený sexuální prožitek, je speciální gel či krém. Další výhodou je, že působí stejným způsobem i na partnerku.

Přípravky a pomůcky snížení citlivosti

Hrubší kondomy

Jedním ze základních parametrů při výběru kondomu, je jeho tloušťka. Jestliže nepomáhají ani silnější kondomy, pak jsou na trhu kondomy tlumivé s obsahem lokálního anestetika.

Tablety na snížení citlivosti

Jestliže si chcete sex skutečně užít a to dlouhou dobu, pak můžete sáhnout po některém doplňku stravy na erekci. Paradoxně vám to prodlouží dobu, po kterou bude erekce trvat. I to je tedy řešení.

Gely a lubrikační prostředky

Speciální znecitlivující gely se nanášejí na penis pár minut před stykem, aby se utlumila nervová zakončení v penisu a oddálilo se tak vyvrcholení.

Závěr

Doporučení pro udržování sexuálního zdraví

Jedním ze „zabijáků“ erotické touhy je dlouhodobý celibát, který může způsobit ztrátu libida u mužů. Pokud právě nemáte partnerku, pak můžete problém řešit masturbací. Udržíte tak svůj penis v kondici a omezíte rizika, o kterých jsme právě hovořili. O sexuálním zdraví také rozhoduje celková fyzická i psychická kondice.

Shrnutí tématu citlivost penisu

Penis je nejvýznamnější erotogenní zóna, která disponuje 20 000 nervovými zakončeními. Citlivost je ovlivněna pevností erekce, rychlostí vzrušení, délkou sexuálního styku i množstvím spermatu. V otázce citlivosti penisu platí osvědčená zlatá střední cesta. Příliš citlivý penis může být na závadu stejně, jako penis málo citlivý.